Serwis i części

Z chwilą rozpoczęcia naszej współpracy z liderami na rynku europejskim – CLAAS, HORSCH, KUHN, stworzyliśmy wyspecjalizowany serwis oraz dobrze zaopatrzone i sprawnie działające magazyny sprzedaży oryginalnych części zamiennych.

Kontakt ze specjalistą
Większyce
Dział części:

phone icon77 403 38 16

Mykanów
Dział części:

phone icon600 918 872

Pawłowice
Dział części:

phone icon32 449 11 84

blurry background
W ramach serwisu oferujemy Państwu:
Instruktaż
Przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny
Uruchomienie nowej maszyny
Pakiety gwarancji MAXI CARE
Naprawa maszyn w ramach gwarancji, a także po okresie gwarancji
Przegląd zimowy

Serwis

Nasze zaplecze serwisowe posiada 6 dobrze wyposażonych hal serwisowych. Obecnie dysponujemy 17 profesjonalnie wyposażonymi samochodami serwisowymi, co ułatwia pracę w różnych warunkach, zarówno na polu jaki pod domem klienta. Do Państw dyspozycji w spółce Świerkot jak i Świerkot Tech Agro jest 22 techników serwisowych, który jest zarządzany przez 4 koordynatorów serwisu i 2 pracowników biurowych.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi i zadowolenia z wykonywanych usług serwisowych.

Nasz serwis maszyn rolniczych każdego klienta traktuje indywidualnie. Dbamy o nieustanny rozwój i jakość wykonywanych usług tak, aby zawsze były na jak najwyższym poziomie.

Części

W naszej ofercie magazynów części zamiennych firmy Świekot i Świerkot Tech Agro oferujemy: oryginalne części zamienne marki CLAAS, HORSCH, KUHN, MANDAM, AGROMASZ, KAWECO oraz pozostałe części zamienne do maszyn rolniczych innych marek.

Nasz dział części zamiennych w spółce Świerkot i Świerkot Tech Agro składa się z 14 sprzedawców oraz 2 kierowników działu części. Rewelacyjnie rozwinięta logistyka części w Europie pozwala na zamówienie oraz dostawę części wciągu 24h.

Poza wysokim sezonem oferujemy Państwu zamówienia przedsezonowe w atrakcyjnych cenach.

Lokalizacja

Rozbudowująca się sieć naszych serwisów i sklepów części zamiennych oraz możliwości mobilnego serwisu, umożliwiają wysoki standard oferowanych przez nas usług. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest pełna sprawność Waszych maszyn, dlatego staramy się jak najszybciej reagować na Państwa potrzeby.

Wiemy jak ważny jest dla Was czas podczas żniw. Dlatego też sezonie żniwnym uruchamiamy wydłużone godziny pracy serwisu i działu części, a poza godzinami pracy wyznaczamy dyżury, aby być dostępnym dla Państwa.

Opinie klientów

„Dział części Markowice w firmie Świerkot obsługuje moje maszyny, głównie ciągnik Arion 410 CIS. Zaopatruje się w części eksploatacyjne, filtry, oleje itp. Współpraca układa się bardzo dobrze, mogę liczyć na szybką wycenę zamówienie i dostarczenie części - nawet z dostawą na miejsce. ”

starstarstarstarstar
Jacek Maślanka

„We współpracy z firmą Świerkot najbardziej cenię profesjonalizm, rzetelność i dobry kontakt podczas długoletnich relacji” - Marek Błaszczyk

starstarstarstarstar
Marek Błaszczyk

„Dbając o swój park maszyn korzystam tylko i wyłącznie z autoryzowanego serwisu firmy Świerkot oddział Większyce. Tam też zaopatruje się w oryginalne części zamienne marki CLAAS, KUHN, MANDAM. Współpraca przebiega rewelacyjnie! Kontakt z pracownikami bardzo rzetelny i profesjonalny. Chłopaki znają się na swojej robocie. ”

starstarstarstarstar
Tomasz Cichoń
Kontakt z serwisem
arrow
send-icon

Skontaktuj się z nami