Usługi rolnicze

Professional Service Provider Świerkot sp. z o.o posiada szeroką gamę nowoczesnego sprzętu rolniczego co pozwala na wykonywanie różnego rodzaju usług związanych z uprawami rolnymi.

  • Koszenie zbóż, rzepaku, słonecznika, soi
  • Usługa śrutowania ziarna
  • Uprawa gleby
  • Koszenie kukurydzy na zielonkę i ziarno
  • Pakowanie pasz objętościowych i ziarna w rękawy foliowe
  • Prasowanie słomy prasami wielkogabarytowymi oraz rolującymi
Kontakt ze specjalistą
location icon

43-245 Studzionka, k. Pszczyny,

ul. Powstańców Śl. 113

blurry background

Podstawowe znaczenie dla firmy mają usługi w zakresie zbioru zbóż, kukurydzy i rzepaku oraz zbioru słomy prasami wielkogabarytowymi.

Przy planowaniu usług szczególną uwagę zwracamy na to, aby maszyna była dobrze wykorzystana w najbardziej odpowiednim dla klienta momencie.

Ograniczamy w tym czasie przejazdy pomiędzy gospodarstwami do niezbędnego minimum. Areał opłacalny - to taki areał, który nie generuje zbyt dużych kosztów związanych z przejazdem i organizacją pracy.

Prowadzimy szczegółową analizę finansową naszych usług, na podstawie której możemy stwierdzić czy cena usługi jest adekwatna do poniesionych wydatków.

Daje to nam także możliwość obniżania kosztów poprzez lepszą, bardziej wydajną organizację pracy oraz eliminację zbędnych wydatków.

Prowadzimy również wynajem ładowarek teleskopowych o różnych parametrach. Maszyny te sprawdzają się w pracy na roli a także w budownictwie.

arrow
send-icon

Skontaktuj się z nami