Serwis i części

30-letnie doświadczenie na rynku usług rolniczych, zebrane osobiste doświadczenia i nieustanny rozwój firmy pozwoliły nam konkurować z najlepszymi.

grain icon
Oferta

Z chwilą rozpoczęcia naszej współpracy z liderami na rynku europejskim – CLAAS, HORSCH, KUHN, stworzyliśmy wyspecjalizowany serwis oraz dobrze zaopatrzone i sprawnie działające magazyny sprzedaży oryginalnych części zamiennych. Nasi mechanicy i sprzedawcy części zamiennych mają bardzo duże doświadczenie, każdy z nich posiada wiedzę teoretyczna jak i praktyczną. Większość z nich zaczynała przygodę z firmą Świerkot jako operator kombajnu. Co sprawia, że nasi serwisanci są także praktykami. Ciągłe doskonalenie umiejętności naszych pracowników pozwala nam iść z postępem technologicznym maszyn. Po przejściu szeregu szkoleń organizowanych przez partnerów i zapoznaniu się z najnowszymi systemami komputerowymi, mającymi na celu szybszą i lepszą diagnostykę ewentualnych uszkodzeń, nasi mechanicy usuwają usterki sprawnie i szybko.

W ramach serwisu oferujemy Państwu:
instruction icon

Instruktaż

gearwheel icon

Przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny

tractor icon

Uruchomienie nowej maszyny

diamond icon

Pakiety gwarancji MAXI CARE

wrench icon

Naprawa maszyn w ramach gwarancji, a także po okresie gwarancji

snowflake icon

Przegląd zimowy

grain icon
Nasze nagrody
  • star 2022r. LIDER w kategorii CZĘŚCI ZAMIENNYCH

  • star 2022r. LIDER w kategorii SERWIS

  • star 2022r. DEALER ROKU nagroda za zajęcie III miejsca w niezależnym ogólnopolskim badaniu zadowolenia klientów CLAAS

  • star 2020r. DEALER ROKU nagroda za zajęcie II miejsca w niezależnym ogólnopolskim badaniu zadowolenia klientów CLAAS

  • star 2019r. Nagroda za I miejsce w kategorii CZĘŚCI ZAMIENNE

  • star 2019r. Nagroda za I miejsce w kategorii SERWIS

  • star 2019r. DEALER ROKU nagroda za zajęcie II miejsca w niezależnym ogólnopolskim badaniu zadowolenia klientów CLAAS

  • star 2018r. DEALER ROKU nagroda za zajęcie III miejsca w niezależnym ogólnopolskim badaniu zadowolenia klientów CLAAS

  • star 2016r. DEALER ROKU nagroda za zajęcie II miejsca w niezależnym ogólnopolskim badaniu zadowolenia klientów CLAAS

grain icon
Serwis

Nasze zaplecze serwisowe posiada 6 dobrze wyposażonych hal serwisowych. Obecnie dysponujemy 17 profesjonalnie wyposażonymi samochodami serwisowymi, co ułatwia pracę w różnych warunkach, zarówno na polu jaki pod domem klienta. Do Państw dyspozycji w spółce Świerkot jak i Świerkot Tech Agro jest 22 techników serwisowych, który jest zarządzany przez 4 koordynatorów serwisu i 2 pracowników biurowych.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi i zadowolenia z wykonywanych usług serwisowych.

Nasz serwis maszyn rolniczych każdego klienta traktuje indywidualnie. Dbamy o nieustanny rozwój i jakość wykonywanych usług tak, aby zawsze były na jak najwyższym poziomie.

grain icon
Części

W naszej ofercie magazynów części zamiennych firmy Świekot i Świerkot Tech Agro oferujemy: oryginalne części zamienne marki CLAAS, HORSCH, KUHN, MANDAM, AGROMASZ, KAWECO oraz pozostałe części zamienne do maszyn rolniczych innych marek.

Nasz dział części zamiennych w spółce Świerkot i Świerkot Tech Agro składa się z 14 sprzedawców oraz 2 kierowników działu części. Rewelacyjnie rozwinięta logistyka części w Europie pozwala na zamówienie oraz dostawę części wciągu 24h.

Poza wysokim sezonem oferujemy Państwu zamówienia przedsezonowe w atrakcyjnych cenach.

grain icon
Lokalizacja

Rozbudowująca się sieć naszych serwisów i sklepów części zamiennych oraz możliwości mobilnego serwisu, umożliwiają wysoki standard oferowanych przez nas usług. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest pełna sprawność Waszych maszyn, dlatego staramy się jak najszybciej reagować na Państwa potrzeby. Wiemy jak ważny jest dla Was czas podczas żniw. Dlatego też sezonie żniwnym uruchamiamy wydłużone godziny pracy serwisu i działu części, a poza godzinami pracy wyznaczamy dyżury, aby być dostępnym dla Państwa.

location map
grain icon
Opinie klientów

„Dział części Markowice w firmie Świerkot obsługuje moje maszyny, głównie ciągnik Arion 410 CIS. Zaopatruje się w części eksploatacyjne, filtry, oleje itp. Współpraca układa się bardzo dobrze, mogę liczyć na szybką wycenę zamówienie i dostarczenie części - nawet z dostawą na miejsce. ”

star star star star star

Jacek Maślanka

„We współpracy z firmą Świerkot najbardziej cenię profesjonalizm, rzetelność i dobry kontakt podczas długoletnich relacji” - Marek Błaszczyk

star star star star star

Marek Błaszczyk

„Dbając o swój park maszyn korzystam tylko i wyłącznie z autoryzowanego serwisu firmy Świerkot oddział Większyce. Tam też zaopatruje się w oryginalne części zamienne marki CLAAS, KUHN, MANDAM. Współpraca przebiega rewelacyjnie! Kontakt z pracownikami bardzo rzetelny i profesjonalny. Chłopaki znają się na swojej robocie. ”

star star star star star

Tomasz Cichoń

„Współpraca z serwisem firmy Świerkot układa się bardzo dobrze. Obsługa serwisowa jest zawsze na czas. Firma Świerkot dysponuje wykfalifikowaną kadrą mechaników z długoletnim doświadczeniem w naprawie i obsłudze maszyn rolniczych. Polecam każdemu ”

star star star star star

Konrad Ligocki

„Współpraca z firmą Świerkot rozpoczęła się ponad 10 lat temu, na tą chwilę gospodarstwo rozrosło się kilkukrotnie wraz z parkiem maszynowym. Posiadamy już ponad 10 maszyn w tym 3 ciągniki i kombajn. Współpraca z działem serwisu to podstawa w dobrze prosperującym Gospodarstwie. Maszyny serwisujemy na bieżąco zgodnie z harmonogramem i oczywiście na oryginalnych częściach, ciągniki mają przedłużoną gwarancję Maxi Care dla pełnej ochrony maszyny”

star star star star star

Rafał Anioł

„Sprawna i profesjonalna naprawa moich maszyn. Wszystko elegancko działa, jak przed awarią. Śmiało mogę polecić firmę Świerkot Sp. z o.o. Mechanicy na wysokim poziomie, wiedzą co robią, przygotowani i sprawnie działający. Polecam!!”

star star star star star

Grzegorz Hanusek

„Co roku korzystam z akcji pożniwnej mojego kombajnu w serwisie firmy Świerkot. Daje mi to gwarancje spokoju i oszczędności przed następnym sezonem żniwnym. Pełen profesjonalizm, polecam każdemu kto jest użytkownikiem maszyn CLAAS.”

star star star star star

Kosowski

Współpracę z firmą Świerkot Tech Agro oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Posiadamy cztery maszyny marki CLAAS i od wielu lat współpracujemy z serwisem jak i działem części zamiennych gwarantuje to dla nas niezawodność oraz gotowość do pracy o każdej porze

star star star star star

Karol Florek

grain icon
Kontakt z serwisem
Skontaktuj się z nami

Kontakt z sekretariatem

TEL. 32 449 11 82
FAX 32 449 11 83

E-MAIL biuro@swierkot.pl

Świerkot sp. z o.o.

43-245 Studzionka, k. Pszczyny,
ul. Powstańców Śl. 113

Filia Większyce

47-208 Większyce,
ul. Raciborska 22

Filia Markowice

42-350 Markowice,
ul. Św. Floriana 9