Skontaktuj się z naszą kadrą

grain icon
Siedziba firmy
map pin icon

Świerkot sp. z o.o.

43-245 Studzionka, k. Pszczyny,

ul. Powstańców Śl. 113

clock icon

Biuro

od pon. do pt. w godz. 8-16

clock icon

Magazyn części

od pon. do pt. w godz. 7-17

sb. w godz. 7-13

map pin icon

Filia Większyce

47-208 Większyce,

ul. Raciborska 22

clock icon

Biuro

od pon. do pt. w godz. 8-16

clock icon

Magazyn części

od pon. do pt. w godz. 7-16

sb. w godz. 8-12

map pin icon

Filia Markowice

42-350 Markowice,

ul. Św. Floriana 9

clock icon

Biuro

od pon. do pt. w godz. 8-16

clock icon

Magazyn części

od pon. do pt. w godz. 7-16

sb. w godz. 8-12

grain icon
Sekretariat

Małgorzata Klimek

biuro@swierkot.pl

Tel. 32 449 11 82

Fax 32 449 11 83

grain icon
Sprzedaż maszyn

Krzysztof Zdziarski

Dyrektor handlowy

k.zdziarski@swierkot.pl

Tel. 691 369 000

Patrycja Ryń

Asystentka działu handlowego, Marketing

p.ryn@swierkot.pl

Tel. 509 661 476

Paulina Świerkot-Spyra

Członek Zarządu, Marketing

paulina@swierkot.pl

Tel. 600 918 939

Marek Zieleźnik

Przedstawiciel handlowy

m.zieleznik@swierkot.pl

Tel. 602 504 438

Powiat

Oświęcimski, Będziński, Bielski, Cieszyński, Pszczyński, Bieruńsko-Lędziński, Żywiecki, Bielsko-Biała, Bytom, Jastrzębie-Zdrój, Tychy, Żory

Bartosz Skuza

Przedstawiciel handlowy

b.skuza@swierkot.pl

Tel. 538 621 147

Powiat

Lubliniecki, Kłobucki, Mikołowski, Tarnogórski, Będziński, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Zabrze

Mariusz Kurowski

Przedstawiciel handlowy

m.kurowski@swierkot.pl

Tel. 695 876 884

Powiat

Częstochowski, Myszkowski, Zawierciański, Pajęczański, Radomszczański

Marcin Piechulek

Przedstawiciel handlowy

m.piechulek@swierkot.pl

Tel. 698 899 742

Powiat

Głubczycki, Kędzierzyńsko-Kozielski, Strzelecki

Lucjan Flegel

Przedstawiciel handlowy

l.flegel@swierkot.pl

Tel. 602 514 726

Powiat

Rybnicki, Gliwicki, Wodzisławski, Raciborski

Michał Szmajduch

Ekspert ds. rolnictwa precyzyjnego

m.szmajduch@swierkot.pl

Tel. Tel. 602 513 984

grain icon
Części zamienne

Sklep Studzionka

user icon

Jarosław Ziebura

Sprzedawca Studzionka

j.ziebura@swierkot.pl

Tel. 698 842 576

user icon

Jarosław Tendera

Sprzedawca Studzionka

j.tendera@swierkot.pl

phone icon

Tel. 32 449 11 84

Fax 32 449 11 84

clock icon

Biuro

od pon. do pt. w godz. 8-16

clock icon

Magazyn części

od pon. do pt. w godz. 7-17

sb. w godz. 7-13

Sklep Większyce

user icon

Jarosław Kern

Sprzedawca Większyce

j.kern@swierkot.pl

Tel. 698 842 753

user icon

Krzysztof Strzelec

Sprzedawca Większyce

k.strzelec@swierkot.pl

Tel. 502 088 959

phone icon

Tel. 77 403 38 16

Fax 77 487 40 56

clock icon

Biuro

od pon. do pt. w godz. 8-16

clock icon

Magazyn części

od pon. do pt. w godz. 7-16

sb. w godz. 8-12

Sklep Markowice

user icon

Michał Wawrzyńczak

Sprzedawca Markowice

m.wawrzynczak@swierkot.pl

Tel. 600 918 872

user icon

Daniel Churas

Sprzedawca Markowice

d.churas@swierkot.pl

phone icon

Tel. 34 387 69 95

clock icon

Biuro

od pon. do pt. w godz. 8-16

clock icon

Magazyn części

od pon. do pt. w godz. 7-16

sb. w godz. 8-12

grain icon
Serwis

Marcin Cepok

Kierownik serwisu

m.cepok@swierkot.pl

Tel. 606 830 337

Mateusz Spyra

Z-ca kierownika serwisu

m.spyra@swierkot.pl

Tel. 602 504 281

grain icon
Magazyn Maszyn Rolniczych

Tomasz Młotek

Magazynier Maszyn Rolniczych

t.mlotek@swierkot.pl

Tel. 608 400 533

grain icon
Skup

Andrzej Masny

a.masny@swierkot.pl

Tel. 602 371 638

grain icon
Transport

Bartłomiej Świerkot

bartek@swierkot.pl

Tel. 602 512 397

Świerkot Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej: „Świerkot Grzegorz Gospodarstwo Usługowe”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem:

KRS: 0000469608

NIP: 6381808184

REGON: 243328360

Wysokość kapitału zakładowego:
2.200.000,00 zł