Usługi rolnicze

Professional Service Provider Świerkot sp. z o.o

logo

Pełen wykaz świadczonych usług:

  1. Koszenie zbóż, rzepaku, słonecznika
  2. Prasowanie słomy prasami wielkogabarytowymi oraz rolującymi
  3. Koszenie kukurydzy na zielonkę i ziarno
  4. Pakowanie pasz objętościowych i ziarna w rękawy foliowe
  5. Uprawa gleby
  6. Siew kukurydzy
  7. Transport płodów rolnych

Professional Service Provider Świerkot sp. z o.o posiada szeroką gamę nowoczesnego sprzętu rolniczego co pozwala na wykonywanie różnego rodzaju usług związanych z uprawami rolnymi. Podstawowe znaczenie dla firmy mają usługi w zakresie zbioru zbóż, kukurydzy i rzepaku oraz zbioru słomy prasami wielkogabarytowymi. Inne usługi jak uprawy gleby czy siew kukurydzy świadczone są na mniejszą skalę.

Przy planowaniu usług szczególną uwagę zwracamy na to, aby maszyna była dobrze wykorzystana w najbardziej odpowiednim dla klienta momencie. Ograniczamy w tym czasie przejazdy pomiędzy gospodarstwami do niezbędnego minimum. Areał opłacalny - to taki areał, który nie generuje zbyt dużych kosztów związanych z przejazdem i organizacją pracy.

Ceny ustalamy w oparciu o cennik bazowy publikowany przez Polski Związek Pracodawców i Usługodawców Rolnych. Są one oczywiście przedmiotem negocjacji i wynikiem ustaleń zawartych w umowach. Prowadzimy dość szczegółową analizę finansową naszych usług, na podstawie której możemy stwierdzić czy cena usługi jest adekwatna do poniesionych wydatków. Daje to nam także możliwość obniżania kosztów poprzez lepszą, bardziej wydajną organizację pracy oraz eliminację zbędnych wydatków.

Od 2008 nasza firma poszerzyła zakres swojej działalności o terytorium południowej Europy, a mianowicie Bułgarię oraz Rumunię. Są to kraje, których gospodarka rozwija się w ogromnym tempie, a rynek jest bardzo chłonny i wciąż nienasycony. Dlatego postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom tamtejszych rolników i zaproponować im nasze usługi. Początkowo uczestniczyliśmy jedynie w zbiorze zbóż oraz rzepaku. Na dzień dzisiejszy świadczymy już cały zakres usług poczynając do uprawy gleby, poprzez siew, kończąc na zbiorze roślin.

Wykorzystując strefy klimatyczne jesteśmy w stanie po zakończeniu zbioru zbóż i rzepaku w Rumunii udać się wyżej na żniwa w Polsce, a później już najbardziej na północ sięgamy na Litwę i Łotwę. Jesteśmy Liderem wykonywania usług rolniczych w Europie.

Prowadzimy również wynajem ładowarek teleskopowych o różnych parametrach. Maszyny te sprawdzają się w pracy na roli a także w budownictwie.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się ze stroną kontaktową
Skontaktuj się z nami

Kontakt ze specjalistą

(+48) 600 850 937

Jakub Świerkot
kuba@swierkot.pl