DEALERZY CLAAS

W dniu 01.08.2013 firma Gospodarstwo Usługowe Grzegorz Świerkot przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie w zarządzie spółki znajdują się trzy osoby - Prezes zarządu Grzegorz Świerkot oraz członkowie zarządu Ewa Świerkot i Paulina Świerkot. W związku w przekształceniem firmy funkcjonujemy obecnie pod nową nazwą - Świerkot Sp z o. o. Nie wpływa to jednak na zasady funkcjonowania firmy.
Nowa nazwa, stare tradycje.

Firma Świerkot sp. z o. o. (dawne Gospodarstwo Usługowe Grzegorz Świerkot) powstała w 1992 roku w wyniku rosnącego zapotrzebowania na świadczenie usług dla rolnictwa. Skala, jakość i elastyczność naszych usług sprawia, że firma jest poważnym partnerem dla wielu odbiorców i nie ma sobie równych. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie świadczeniem usług rolniczych. W miarę poznawania rynku i jego potrzeb, a także dla zaspokojenia oczekiwań naszych klientów i dla pozyskania nowych, poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż i naprawę maszyn, a także specjalistyczny transport sprzętu rolniczego.

W listopadzie 2009 roku, w wyniku tworzenia się w Polsce sieci dealerskiej przez Spółkę Claas, firma Świerkot została jednym z jej pierwszych autoryzowanych dealerów. Nasz teren działalności w Claas to województwa Śląskie i Opolskie. Zarówno Claas jak i Firma Świerkot stawia na ciągły rowój i maksymalne ulepszanie oferowanych usług oraz produktów. Kładziemy szczególny nacisk, aby odległość pomiędzy naszymi klientami a naszymi punktami była jak najmniejsza. Z tą myślą stworzylismy filię firmy na terenie Opolszczyzny - w Reńskiej Wsi.

Jesteśmy również dealerami sprzętu następujących marek: Kuhn, Meijer, Tebbe, Horsch, Pichon, Wielton, Mandam.

Firma zajmuję się także sprowadzaniem i sprzedażą sprzętu rolniczego z krajów Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych.

Podczas swojej 18 letniej działalności Gospodarstwo Usługowe Świerkot ugruntowało swoją pozycję na rynku i stało się jedną z wiodących agralnych firm w Polsce, niejednokrotnie nagradzaną na szczeblu gminnym,powiatowym i wojewódzkim. W Lipcu 2010 Grzegorz Świerkot otrzymał z rąk Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego odznakę honorową „ Zasłużony dla rolnictwa”.

Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników mających doświadczenie w branży rolniczej, świadczącą usługi serwisowe, sprzedaż części oraz specjalistyczną pomoc techniczną.

 Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka:*

(*) pola obowiązkowe

projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook