DEALERZY CLAAS

Świerkot sp. z o.o.

43-245 Studzionka/ k. Pszczyny,
ul. Powstańców Śl. 113

Filia Reńska Wieś

47-208 Reńska Wieś,
ul. Pawłowicka 24

Sekretariat:


 

Ewelina Zieleźnik

e.zieleznik@swierkot.pl
Tel. 32 449 11 82,
Fax 32 449 11 83,
biuro@swierkot.pl

Sprzedaż maszyn:


 

Krzysztof Zdziarski

Dyrektor handlowy
k.zdziarski@swierkot.pl
Tel. 691 369 000

Marek Zieleźnik

Przedstawiciel handlowy
m.zieleznik@swierkot.pl
Tel. 602 504 438

Powiat: Oświęcimski, Będziński, Bielski, Cieszyński, Mikołowski, Pszczyński, Bieruńsko-Lędziński, Żywiecki, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory

Mariusz Kurowski

Przedstawiciel handlowy
m.kurowski@swierkot.pl
Tel. 695 876 884

Powiat: Częstochowski, Myszkowski, Zawierciański, Kłobucki , Lubliniecki

Marcin Piechulek

Przedstawiciel handlowy
m.piechulek@swierkot.pl
Tel. 698 899 742

Powiat: Głubczycki, Kędzierzyńsko-Kozielski, Strzelecki

Lucjan Flegel

Przedstawiciel handlowy
l.flegel@swierkot.pl
Tel. 602 514 726

Powiat: Rybnicki, Gliwicki, Wodzisławski, Raciborski, Tarnogórski


Części zamienne:

Sklep Studzionka

Tel. 32 449 11 84
Fax. 32 449 11 84

Sklep Reńska Wieś

Tel. 77 403 38 16
Fax. 77 487 40 56

 

Jarosław Ziebura

Sprzedawca Studzionka
j.ziebura@swierkot.pl
Tel. 698 842 576
 

Jakub Maćkowiak

Sprzedawca Reńska Wieś
k.mackowiak@swierkot.pl
Tel. 698 842 753
 

Jarosław Kern

Sprzedawca Reńska Wieś
j.kern@swierkot.pl

Andrzej Zmorzyk

Magazynier Maszyn Rolniczych
a.zmorzyk@swierkot.pl
Tel. 600 920 475
 

Serwis:


 

Marcin Cepok

Kierownik Serwisu
m.cepok@swierkot.pl
Tel. 606 830 337
 

Mateusz Spyra

Z-ca kierownika serwisu
m.spyra@swierkot.pl
Tel. 602 504 281
 

Skup:


 

Andrzej Masny


a.masny@swierkot.pl
Tel. 602 371 638
 

Transport:


 

Ireneusz Basta


i.basta@swierkot.pl
Tel. 698 842 749
 

Usługi rolnicze:


 

Zdzisław Sztymon


z.sztymon@swierkot.pl
Tel. 602 513 984
 

 


Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka:*

(*) pola obowiązkowe

projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij

Facebook